Zamów zestaw testowy już za 35,99zł!


Coś dla osób
liczących każdą kalorię...

Charakteryzuje się urozmaiconym jadłospisem, który dzięki dużemu zróżnicowaniu stosowanych produktów zapewni dostarczenie do organizmu niezbędnych składników m. in. białek, węglowodanów, tłuszczy, witamin i składników mineralnych. Kluczem do sukcesu są świeże posiłki, przygotowane z najwyższej jakości produktów, które dostarczymy do państwa domów oraz regularność ich spożywania. Pozwoli to na przyspieszenie metabolizmu co ułatwi zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jojo.

Dowiedz się więcej

Coś dla osób
wylewających litry potu na siłowni...

Podnoszenie efektywności i wytrzymałości mięśni wymaga od każdego sportowca specyficznego przygotowania żywieniowego. Nasze posiłki zapewnią dostarczenie: węglowodanów będących źródłem energii; białka niezbędnego jako składnik budulcowy i umożliwiający odpowiedni rozwój mięśni; produktów zawierające jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które umożliwią prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Nasze posiłki dostarczą nie tylko energii na czas treningu, ale także będą wspomagać regenerację po nim.

Dowiedz się więcej

Coś dla osób kochających przyrodę...

Weganizm, czyli dieta wegańska w zupełności wyklucza z jadłospisu wszelkiego rodzaju mięsa i produkty pochodzenia zwierzęcego w tym jaja i nabiał. Zmniejsza ryzyko wystąpienia otyłości, nadciśnienia, chorób układu krążenia a także zaparć. Dieta ta szczególnie polecana jest osobom które pragną prowadzić zdrowy styl życia.

Dowiedz się więcej

Coś dla osób
które kochają zwierzęta...

Wegetarianizm charakteryzuje się wykluczeniem z codziennej diety produktów pochodzenia zwierzęcego nie rezygnując przy tym z spożywania ryb oraz nabiału. Wegetarianie dzięki spożywaniu mniejszej ilości tłuszczów nasyconych są w mniejszym stopniu narażeni na choroby związane z odkładaniem się zbędnych kalorii.

Dowiedz się więcej

Coś dla osób
które mają problemy z jedzeniem pizzy...

Dedykowana jest dla osób, które wykluczają produkty posiadające gluten. W naszych posiłkach stosujemy naturalnie bezglutenowe składniki. Ponadto dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie zapewnimy państwu dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz ułatwimy redukcję masy ciała, zapewnimy lekkość i pozwolimy uniknąć problemów ze strony układu pokarmowego.

Dowiedz się więcej

Coś dla osób którym nie sprawia
przyjemności picie krowiego mleka...

Zalecana dla osób, u których występuje nietolerancja laktozy. Jest to dieta eliminacyjna, która umożliwia wykluczenie występowania objawów ze strony układu pokarmowego i zapobiega ich ponownemu występowaniu. Nasze posiłki składają się z najwyższej jakości produktów bez laktozy lub ich roślinnych zamienników.

Dowiedz się więcej

Rozpocznij nową kulinarną przygodę! Skontaktuj się z nami już teraz!