Porady dietetyczne

Swoją przygodę z zawodem rozpoczęła tworząc jadłospisy do jednego z cateringów dietetycznych, dzisiaj jest to również cześć jej zajęć. Jednak kontakt z pacjentem i praca nad jego nawykami żywieniowymi wygrał z komputerem. W gabinecie czuje się jak w swoim żywiole, często się śmieje, że czas podczas wizyty nabiera prędkości światła, gdyż temat żywienia nigdy nie jest dla niej wyczerpany.
W wolnej chwili lubi eksperymentować w kuchni gdzie szuka nowych smaków. Gotowanie to dla niej czysta przyjemność. Uwielbia dzielić się swoimi przepisami i inspirować nimi innych.

Natomiast każdego dnia pracuje tak aby w pełni realizować motto swojej poradni: Q DIECIE NA ZDROWIE, KU MĄDREMU ŻYWIENIU. Jednym z elementów, który na to pozwala to również współpraca z Chef’s Salad. Dzięki temu mają Państwo możliwość skorzystać z porad dietetycznych w Q DIECIE, gdzie będzie okazja na przeprowadzenie analizy składu ciała, ale również na wyznaczenie celu diety i śledzenie każdego kroku tak aby w pełni ten proces zmian realizować. Co rozumiemy poprzez cel? Mianowicie masę ciała i/lub samopoczucie, które chcemy osiągnąć dzięki korzystaniu z naszego cateringu oraz ustalenie wartości energetycznej danej diety. Ponadto Marta niejednokrotnie podkreśla, że dieta to sposób żywienia, aby określić swój należy poznać jego zasady i rozumieć swój wybór. Tylko dzięki odpowiedniej edukacji nowe nawyki zostaną w naszym życiu na dobre.

Więcej o Marcie dowiecie się na stronie jej poradni dietetycznej oraz na profilu na Facebooku.
Korzystając z naszego cateringu otrzymają Państwo rabat na wizytę w poradni dietetycznej Q DIECIE: Pierwsza wizyta – 59 zł.


PONIEDZIAŁEK 14.00-20.00
SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE ul. Kiepury 8 64-100 Leszno

2 i 4 PIĄTEK W MIESIĄCU 14.00-18.00
CENTRUM MEDYCZNE SALUS ul. Jagiellońska 22a 64-234 Przemęt

1 i 3 PIĄTEK W MIESIĄCU
SALON URODY LEJDIS ul. Łukomskiego 26a 64-030 Śmigiel

WIZYTY DOMOWE W OKOLICACH GABINETÓWDietetyk mgr Marta Zygmanowska-Mykaj
tel. : 601-926-881
qdiecie@gmail.com